Strona główna - Fundacja im. Darii Trafankowskiej

Fundacja im. Darii Trafankowskiej jest pierwszą i jak dotąd jedyną Fundacją wspomagającą środowisko ludzi związanych ze sceną. Celem Fundacji jest pomoc w ratowaniu życia i zdrowia artystów. Powstała dzięki inicjatywie grupy przyjaciół zbierających pieniądze na leczenie aktorki, Darii Trafankowskiej. Jej ostatnią wolą było stworzenie Fundacji, pomagającej ciężko chorym ludziom. Nie chodzi o pomoc wyłącznie finansową, hellip;

OVERVIEW

This site fundacjadaria.org currently has a traffic classification of zero (the smaller the better). We have audited nineteen pages within the site fundacjadaria.org and found one website interfacing with fundacjadaria.org. We were able to unearth two contacts and locations for fundacjadaria.org to help you correspond with them. We were able to unearth one public networking accounts linked to fundacjadaria.org. This site fundacjadaria.org has been on the internet for eight hundred and forty-eight weeks, five days, forty-five minutes, and seven seconds.
Locations
Online Since
Mar 2008

FUNDACJADARIA.ORG RANKINGS

This site fundacjadaria.org has seen variant amounts of traffic throughout the the year.
Traffic for fundacjadaria.org

Traffic ranking (by month) for fundacjadaria.org

Traffic ranking by day of the week for fundacjadaria.org

FUNDACJADARIA.ORG HISTORY

This site fundacjadaria.org was created on March 31, 2008. It is now eight hundred and forty-eight weeks, five days, forty-five minutes, and seven seconds young.
REGISTERED
March

SITE AGE

YEARS
MONTHS
DAYS

WHAT DOES FUNDACJADARIA.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjadaria.org Mobile Screenshot of fundacjadaria.org Tablet Screenshot of fundacjadaria.org

Fundacja im. Darii Trafankowskiej

Katarzyna Traczynska

Al.Ujazdowskie 45

Warszawa, 00-536

home.pl

Administracja Sieci home.pl

plac Rodla 9

Szczecin, 70-419

FUNDACJADARIA.ORG HOST

We detected that a lone root page on fundacjadaria.org took three thousand one hundred and eleven milliseconds to stream. We could not discover a SSL certificate, so in conclusion we consider fundacjadaria.org not secure.
79.96.11.57

NAME SERVERS

dns.home.pl
dns2.home.pl
dns3.home.pl

SERVER OPERATING SYSTEM

I discovered that this website is operating the IdeaWebServer/v0.80 operating system.

Strona główna - Fundacja im. Darii Trafankowskiej

DESCRIPTION

CONTENT

This site fundacjadaria.org states the following, "Salon poezji Romeo i Julia." Our analyzers noticed that the website stated " Salon poezji Król Lear." The Website also stated " Krystyna Janda o Darii Trafankowskiej. Salon poezji Romeo i Julia. Salon poezji Król Lear. Celem Fundacji jest pomoc w ratowaniu życia i zdrowia aktorów. Dowiedz się więcej o tym, w jaki sposób możesz udzielić wsparcia. Choć nie słychać o nas na codzień."

MORE WEBSITES

Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobami UkÅ

Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobami UkÅ. Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobami Układu Krążenia DAR SERCA zwraca się z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe naszych działań na rzecz zdrowia dzieci. Problem wrodzonych wad serca nabiera coraz większego znaczenia w dobie postępującej degradacji środowiska. Zgodnie z ostatnimi statystykami WHO na 100 żywo urodzonych noworodków rodzi się 1 dziecko z wrodzoną wadą serca. 1 Program zakupu sprzętu rehabilitacyj.

Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca Schizofrenia nie zaraża. Stygmatyzacja owszem.

Budujemy sieć wsparcia dla osób dotkniętych chorobą psychiczną. Prowadzimy mieszkanie chronione, tworzymy miejsca pracy chronionej. Możesz nas wesprzeć darowizną, wolontariatem lub przekaż nam 1 procent. Swojego podatku - jesteśmy organizacją pożytku publicznego o numerze KRS 0000076649. Razem pomóżmy chorującym psychicznie! 2008 - 2018 Fundacja im.

Fundacja Dino

Tel 71 344 2013 ; kom. Koncert Charytatywny Fundacji DINO- w SZKLARNI, 6. Przebij piatkę- podaj dalej! Nadodrzański Dzień Sąsiada 30 maja 2015 Park Staszica. W poniedziałek 25 maja 2015.

Główna - Fundacja Domu Literatury i Domów Pracy Twórczej

Sala Konferencyjna w Domu Literatury. Istnieje możliwość wynajęcia pokoi,. Uroczystości upamiętniające pobyt Wisławy Szymborskiej w Domu Pracy Twórczej. Fundacja Domu Literatury i Domów Pracy Twórczej.

Fundacja - Pomagamy podróżując Podróżujemy, piszemy, pomagamy !

Podróżujemy, piszemy, pomagamy! Zabytki w okolicach Białogóry. Nie można także zapomnieć o wizycie w Trzęs.